ISO 9001 Kalite Belgemiz

kurumsal şirket eğitimleri

Vizyonumuz ve Misyonumuz

online eğitim TPM

İş hayatındaki gördüğümüz bilgisizlikten kaynaklanan kayıpları, çalışan mutsuzluklarını engellemek için 20 yıl kadar öncesine dayanan bir istek ile bir çok kereler kurmak için niyetlendiğimiz ancak kuramadığımız bir yapıyı şimdi güçlü bir ekiple hayata geçirdik. Amacımız kişisel isimlerin öne çıkması değil faydalı olmak.

OEE

Biz eğitim için buradayız. İşimiz iş hayatınızda ihtiyaç duyacağınız eğitimleri, en iyi şekilde vermektir.

FMEA

Tüm dünyada yaygın olarak izlenen iş hayatına yönelik eğitimleri veren bir kuruluş olmak, kullanıcılarımızın desteği ile 5 yıl içerisinde en büyük eğitim kuruluşu olmak.

Artan kadromuz

Yeni kurulmuş bir firma olarak şu anda az sayıda olan kadromuzu yakın bir zaman içerisinde çeşitlendirerek arttıracağız.

Adnan Karaer
Kurucu
Serpil Sericik
Sosyal Medya Uzmanı
Emel Akti
Kurucu
Ümit Karaer
Yazılımcı

Niye bizden eğitim almalısınız?

Buradan aldığınız bilginin iş hayatınızdaki olumlu etkisini kısa bir zaman içerisinde hissedecek, bilginizi gösterecek ve uygulayacaksınız. Bunun artısını net olarak göreceksiniz. ve bunu da minimum maliyetle elde edeceksiniz.

Şimdi kayıt olun

learnforbusiness kadrosu olarak öncelikle iş hayatının en içinden geliyoruz. İyi bildiğimiz işi yapıyoruz ve bunu zevkle yapıyoruz. Verdiğimiz eğitimleri minimum maliyetlerle size sunuyoruz. Bilgimizi olabildiğince yaymaya çalışıyoruz.

0
ALINAN EĞİTİM SAYISI
0
KULLANICI SAYISI
0
TOPLAM GİRİŞ
İLGİLENDİĞİNİZ KURSLAR